EXTERNÍ FOTOGRAFKA

 Focení je můj koníček, fotím pro radost od r. 2015.

Fotím převážně v exteriéru, pokud počasí dovolí. 

V pohodlí Vašeho domova a to převážně novorozencké (newborn) focení, kde se maminka i miminko cítí nejlépe a mají vše potřebné po ruce. Je možné nafotit i boudoir a rodinné foto.

Dále využívám zavedený ateliér v Brně. (+ příplatek za ateliér - info do zprávy)

Stále jsem začínající fotografka a učím se nové a nové věci a moc děkuji za každou zkušenost. 

To, čeho chci ve fotografii dosáhnout, je zachycení toho jedinečného okamžiku, kdy spolu všechny detaily hrají v nádherné harmonii.

Podmínky focení

Focení je možné objednat v online kalendáři (vidíte hned volné termíny), emailem, zprávou na Facebook stránce "Drinková photography". 

Ceny jsou splatné v den focení. Po obdržení náhledů vyberete fotografie k úpravám, doplatek výběru nad rámec balíčku uhradíte na účet dle ceníku. 

Svatební smlouvy jsou podepsané při svatební schůzce, nebo přímo na místě v den svatby. Předběžnou smlouvu s částkou vč. dopravy zašlu emailem. Prosím o vrácení s informacemi červeně vyznačné (kdy, kam se dostavit atd.) Stačí odpovědi vypsát do emailu. I psaný email či jiné zprávy a vše v nich, slouží a dle zákona jsou platnou dohodou tedy smlouvou uzavřenou mezi zákazníkem a fotografem. 

Náhledy zpracovávám do 3-7 dnů.  Výběr prosím proveďte do týdne od získání online galerie.

Vybrané a hotové fotografie zasílám do 2-3 týdnů (pokud výběr neprovedete do týdne, může výběr provést fotograf. ).  Svatební fotografie zasíláme do 4-6 týdnů, dle vytíženosti.

Fotografie z náhledu (neupravené) jsou určeny jen Vám, není dovoleno sdílet, zveřejňovat ani nijak stahovat. Je možné sdílet upravenou fotografii s podpisem z mé stránky fb nebo vyčkat na Vaše upravené.

Fotografie není možné jinak upravovat, odstraňoavt logo aj.

Fotografie k úpravě vybírám do náhledu sama. Úprava fotografie je čistě na mě.  

Po odsouhlasení nahrávám fotografie 3-5ks do svého portfolia, k propagaci webu, akcí a různých slev. 

Fotograf si vyhrazuje právo zrušit nebo přesunout termín focení v případě nemoci, či jiné rodinné události. V případě svatebního focení, zrušení ze strany fotografa, je rezervační poplatek (blokace dne) vrácen. 

Objednáním se na focení, souhlasíte s podmínkami mé práce.

Originál RAW a neupravené FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI. Při koupi balíčku neupravených fotografií - není dovoleno tyto zveřejňovat a odkazovat na autora fotografií.