Více aktuálních fotografií na facebook.com/drinkovaphoto

Ateliér Bučovice, Brno

Exteriér Slavkov u Brna, Brno a místa dle domluvy

Ráda bych Vám nabídla služby fotografování rodin, těhotných žen a dětí. Mám skvělé zkušenosti s fotografováním těchto okamžiků a ráda bych Vám pomohla zachytit tyto úžasné chvíle. Můžeme společně plánovat, jaké místo a styl focení by Vám nejlépe vyhovovaly, abychom mohli vytvořit fotky, na které budete moci s láskou vzpomínat. Pokud máte zájem o další informace, ráda Vám poskytnu více podrobností.

Ráda bych doporučila oblečení v těchto barvách, aby se vaše rodinné portréty a fotografie těhotných žen nebo dětí opravdu vydařily. Je dobré zvolit jednoduché a neutrální barvy jako bílou, krémovou, béžovou, hnědou a oranžovou, protože tyto barvy působí velmi přirozeně a neodvádějí pozornost od samotných fotografií. Je lepší vyhnout se výrazným vzorům a nápisům, protože ty mohou snadno rozptylovat pozornost a vést k vizuálnímu chaosu na fotografiích. Budu se těšit na spolupráci s vámi a tvoření  krásných vzpomínek.

Po fotografování dostanete náhledy do 1 týdne. Po vybrání fotografií bude následovat retuše fotografií, které Vám dodám do 4 týdnů po focení. Pokud máte nějaké speciální požadavky ohledně stylu fotografií, ráda se s Vámi poradím.

Platba za ateliér se platí předem na účet

* ateliér Bučovice , lifestyle, stylizované fotografie 1499,-

* ateliér Půda Brno , lifestyle 699,-

* studio M-Palác Brno , lifestyle 1499,-